top of page
  • Obrázek autoraKateřina Meisel

Nová luxusní řada Artistry


Artistry Supreme LX systém je skutečný luxus v péči o pleť. Systém zahrnuje Artistry Supreme LX Regenerační krém a Artistry Supreme LX Regenerační oční krém, díky níž bude pleť vypadat až o 15 let mladší.

Systém nabízí technologicky pokročilé výrobky proti stárnutí pleti na tváři, krku a v okolí očí, které pleť chrání, opravují dřívější poškození a podporují a zlepšují přirozenou schopnost pleti získávat energii.

Věda stojí za výrobkem

Gardénie je již dlouho oblíbená pro svou vůni a nyní objevujeme její přínosy i v péči o pleť. Jeden typ této rostliny, Gardénie Jasmínová, obsahuje kmenové buňky, které nestárnou. Díky své nesmrtelnosti má gardénie jasmínová dostatek energie, aby prospívala i v těch nejdrsnějších podmínkách na planetě. Vědci pracující pro značku Artistry extrahovali kmenové buňky gardénie do účinného elixíru, který pomáhá synchronizovat mladiství biorytmus pleti a obnovuje její mladistvou energii.

Výsledkem je pleť, která se zcela promění, protože výrobky odstraní hned několik známek stárnutí.

Artistry Supreme LX využívá také technologii CellEfect24 Complex, jejíž zložky (třešně acerola a špenát) se získávají z farem NUTRILITE. Výrobky jsou rovněž obohaceny o cenné šupinky 24karátového zlata. Společně tyto účinné složky zvyšují energetický index pleti 68krát a pomáhají jí tak omládnout až o 15 let.

Artistry Supreme LX Regenerační krém

je technologicky nejvyspělejší krém proti stárnutí pleti. Je vhodný pro každý typ pleti včetně citlivé. Nanesením krému 2x denně podpoříte všechny důležité funkce pleti. Pleť bude okamžitě jemnější, hladší a zářivější. Minimalizuje viditelnost jemných i hlubších vrásek na tváři i krku, zvyšuje pružnost pleti snižuje viditelnost nedokonalostí.

Artistry Supreme LX Regenerační oční krém

zjemňuje a vyhlazuje pleť v okolí očí. Minimalizuje viditelnost jemných vrásek, tmavých kruhů, pytlů a opuchlin pod očima. Sníží také viditelnost hlubších vrásek, tmavých skvrn a nedokonalostí. Zlepšuje pružnost pleti, takže celé oční okolí bude vypadat pevněji a mladistvěji.


16 zobrazení0 komentářů
bottom of page