top of page
  • Obrázek autoraKateřina Meisel

Jste to, co pijete!


Při vysokých teplotách, převážně v létě, ale i v jiných ročních období, je nutné dostatečně pít. A to kvalitní čistou neslazenou vodu. Tu získáme pomocí vodního filtru eSpring Systém na úpravu pitné vody.

Proč je důležitá voda?

Je pouze velmi málo důležitých věcí pro zdravý životní styl než kvalita vody, kterou používáme. Přestože až 80% zemského povrchu je pokryto vodou, pouze méně než 1% je vhodné jako pitná voda pro lidi.

Lidské tělo je tvořeno až ze 70% vodou. V závislosti na aktivitě a tělesných funkcí ztrácí organismus mezi 1 - 1,5 litru vody denně. Pro zachování optimální úrovně se doporučuje vypít nejméně 1,5 - 2,5 litru tekutin denně.

V případě, že voda, kterou pijeme obsahuje znečišťující látky, je potenciální nebezpečí, že tato životodárná tekutina se změní v tekutinu ohrožující naše zdraví.

Dokonce voda, která je upravena na pitnou vodu, může být znečištěna látkami, jako jsou těžké kovy z rozvodů. Voda ve studnách může být znečištěna pesticidy z okolní půdy.

Důležitost vody pro život je nezpochybnitelná

- Voda udržuje vlhkost v očích, ústech, nose, je nezbytná pro správnou funkci orgánů. Udržuje nás ve fyzické pohodě.

- Zlepšuje náš vzhled

- Voda pomáhá tlumit nárazy a tím chrání naše vnitřní orgány před poškozením

- Poskytuje kloubní mazivo

- Vyplavuje jedovaté látky z ledvin

- Udržuje v organismu rovnováhu elektrolytů, které regulují tělesnou teplotu a krevní tlak

Proč systém eSpring?

- Vodní filtr eSpring je prvním systémem, který kombinuje patentovanou kombinaci uhlíkového bloku a technologie ultrafialové lampy spolu s pokročilým elektronickým monitorováním.

- Dokáže eliminovat více než 160 znečišťujících látek včetně olova, rtuti, pesticidů, herbicidů, léčiv a vedlejších produktů desinfekce. Přesto ve vodě ponechává prospěšné minerály jako hořčík, vápník a draslík

- Zlepšuje průzračnost a chuť

- Zlepšuje vůni


9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page