top of page
  • Obrázek autoraKateřina Meisel

Zapracujte na sobě 101


Chcete-li zlepšit svůj život, musíte zlepšovat sebe

John C.Maxwell je mezinárodně uznávaným odborníkem na vedení, řečníkem a autorem knih, kterých se vydalo více než 16 miliónů výtisků. Organizace EQUIP, kterou založil v roce 1996, vychovala po celém světě více než 2 milióny vedoucích. Každoročně promlouvá k firmám zmiňovaným na žebříčku Fortune 500, k vedoucím mezinárodních vládních organizací a k nejrůznějším posluchačům, například ke členům vojenské akademie USA ve West Point, NFA a velvyslancům v OSN.

Kniha ZAPRACUJTE NA SOBĚ 101 přináší základy, které potřebuje vědět každý vedoucí, usilující o prvotřídnost, bez ohledu na to, kde se nachází a co dělá.

Ze zkušeností Dr. Maxwella se dozvíte například:

* Tajemství celoživotního učení

* Na co soustředit čas, abyste dosáhli maximálního růstu

* Jaké oběti stojí za to, abyste se neustále zlepšovali

* Jak překonávat překážky sebezlepšování

* Klíš k proměně zkušenosti v moudrost

Většina lidí si neuvědomuje, že úspěšní lidé se od neúspěšných neliší ve svých schopnostech, nýbrž v touze, se kterou rozvíjejí svůj potenciál. A potenciál se nejúčinněji rozvíjí tím, že se rozhodneme růst.

Jedinou cestou, jak zlepšovat kvalitu vlastního života, je zlepšování sebe sama. Chcete-li zlepšovat svou firmu, musíte růst jako vedoucí. Chcete-li lepší děti, musíte se stát lepším člověkem. Chcete-li, aby se k vám okolí chovalo lépe, potřebujete rozvinout vztahové dovednosti.

Bez ohledu na to, jak úspěšnými jste dnes, nepropadejte uspokojení. Zůstaňte hladoví.


5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page