top of page

Jak se zapojit

PŘÍLEŽITOST

Co dělám

 

Síťový marketing - tvořím spotřebitelskou síť lidí, kteří jako já změnili dodavatele běžného spotřebního zboží a služeb své domácnosti a tím podporují svůj a ne cizí byznys. 

Co je cílem?

 

Začít utrácet své peníze ve svém byznyse, ne v supermarketu a tím šetřit náklady vlastní domácnosti. Dále umožňuji svým známým totéž, čímž tvořím spotřebitelskou síť a díky stálému obratu i zajímavý měsíční a pasivní příjem. Pasivním příjmem si můžete splnit své sny a cíle.

 

 

 

Co nabízím?

 

Podporu při rozjezdu vašeho podnikání z mých zkušeností a praxe. Pozitivní týmové prostředí, osobnostní rozvoj, vzdělávací a školící systém. Svobodu a životní styl. Podporu nejúspěšnější firmy síťového marketingu na světě, společnosti Amway. V roce 2019 dosáhla společnost Amway obrat 499,712 mil. Kč, v současné době působí na více než 80 zemích celého světa. Více se dozvíte zde.

 

 

 

 

Spolupracuji s týmem úspěšné mentoringové skupiny. Mými mentoři jsou Klára a Ladislav Turoňovi, kteří mají časovou a finanční svobodu již 27 let. Mají své podnikání nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jsem velice šťastná a vděčná, že se mohu od nich učit, jak mít svou časovou a finanční svobodu.

bottom of page